Objednat horoskopy

Objednejte si horoskopy od profesionálního astrologa

Výklady horoskopů u mě probíhají v rámci astrologické konzultace. Konzultace probíhá formou rozhovoru buď osobně a nebo prostřednictvím Skype, telefonu, Viberu atp. Při konzultaci vám vyložím všechny horoskopy, které Vás budou zajímat a budu se snažit zodpovědět všechny vaše dotazy. Konzultace se nahrává a klient obdrží nahrávku spolu s grafy horoskopy od astrologahoroskopů. Konzultace trvá obvykle 2h, ale není časově omezená, končí tehdy, pokud už klient nemá dotazy. V ceně konzultace jsou výklady všech horoskopů – osobních, partnerských i prognostických. Stanete-li se mým klientem, poskytuji v případě potřeby okamžité a bezplatné online konzultace po telefonu, Facebooku či emailu, protože horoskopy mohou být prakticky užitečné právě v momentě důležitých rozhodnutí.

Ceník

Cena konzultace činí 1800,- Kč (cca 2h, za všechny horoskopy, cena je včetně DPH)
Následné konzultace a jednorázové dotazy ( plodné dny, výběr vhodného okamžiku…) u mě stojí 1000,- Kč ( cena je včetně DPH)

Při osobním setkání se konzultace hradí na místě, v případě nespokojenosti je však zdarma. Při práci na dálku lze horoskopy zaslat formou dobírky nebo emailem po obdržení platby na účet Raiffeisen BANK: 469754002/5500.

Co je potřebné znát pro konzultaci

Potřebuji znát datum, hodinu a místo vašeho narození. Stejná data potřebuji i pro sestavení dalších horoskopů. Hodinu si většinou pamatují maminky, další možností je návštěva porodnice, údaje uchovávají rovněž na matrikách  krajských úřadú.

Pro zpřesnění horoskopu „rektifikaci“ je dobré znát důležité události z vašeho života. (vzniky a konce vztahů, stěhování, pracovní mezníky, ukončení studia, úrazy, zisky a ztráty, úmrtí v rodině, prostě vše důležité…) Rektifikace se provádí z důvodu zpřesnění hodiny narození. Prakticky všechny horoskopy nejsou z nejrůznějších důvodů zaznamenány zcela přesně, respektive nejsou zaznamenána zcela přesně data, ze kterých astrolog vychází při jejich sestavování. Klasik říká, že hodině narození je třeba vždy nedůvěřovati,  zkušenost tento názor potvrzuje. Rektifikace je důležitá zejména s ohledem na kvalitu astrologických předpovědí.

 Pokud vás zajímá vztah, je dobré mi sdělit přibližnou dobu jeho vzniku a období vzniku problému.

Objednat horoskop

Pro objednání horoskopu volejte nebo pište. Rád zodpovím jakékoliv dotazy.  Kontakty

horoskopy
Ukázka grafu horoskopu

Dárkový poukaz

Astrologická konzultace může být originálním dárkem. Již mnoho let je u mě možné zakoupit dárkový poukaz na astrologickou konzultaci. Ukázkový dárkový poukaz