Horoskopy

Objednejte si horoskopy od profesionálního astrologa

Výklady horoskopů u mě probíhají v rámci astrologické konzultace, kterou je třeba si předem telefonicky domluvit. Tel. +420607646418  Konzultace probíhá formou rozhovoru buď osobně a nebo online prostřednictvím Skype, Google Meet, Messingeru, telefonu atp. Při konzultaci vám vyložím všechny horoskopy, které Vás budou zajímat a budu se snažit zodpovědět všechny vaše dotazy. Konzultace se nahrává ve formátu MP3, nahrávku zasílám obratem po konzultaci na váš email. Konzultace trvá obvykle 1,5h, ale končí tehdy, když už nemáte dotazy. V ceně konzultace jsou výklady všech horoskopů – osobních, partnerských i prognostických a veškeré dotazy. 

Ceník

Cena konzultace činí 1800,- Kč (cca 1.5h) případně 75 EUR

ASTROLOGICKÁ POHOTOVOST (1000,- Kč/ 45 €)

Telefonická nebo online konzultace v nejbližším možném termínu (do 48 hodin) k aktuálnímu problému do 30 minut času. Po skončení rozhovoru, zasílám záznam.

Co je potřebné znát pro konzultaci

Potřebuji znát datum, hodinu a místo vašeho narození. Stejná data potřebuji i pro sestavení dalších horoskopů. Hodinu si většinou pamatují maminky, další možností je návštěva porodnice, údaje uchovávají rovněž na matrikách  krajských úřadú.

Pro zpřesnění horoskopu „rektifikaci“ je dobré znát důležité události z vašeho života. (vzniky a konce vztahů, stěhování, pracovní mezníky, ukončení studia, úrazy, zisky a ztráty, úmrtí v rodině, prostě vše důležité…) Rektifikace se provádí z důvodu zpřesnění hodiny narození. Prakticky všechny horoskopy nejsou z nejrůznějších důvodů zaznamenány zcela přesně, respektive nejsou zaznamenána zcela přesně data, ze kterých astrolog vychází při jejich sestavování. Klasik říká, že hodině narození je třeba vždy nedůvěřovati,  zkušenost tento názor potvrzuje. Rektifikace je důležitá zejména s ohledem na kvalitu astrologických předpovědí.

 Pokud vás zajímá vztah, je dobré mi sdělit přibližnou dobu jeho vzniku a období vzniku problému.

Objednat horoskopy

Pro objednání horoskopu volejte nebo pište. Rád zodpovím jakékoliv dotazy.  Kontakty

Dárkový poukaz

Astrologická konzultace může být originálním dárkem. Již mnoho let je u mě možné zakoupit dárkový poukaz na astrologickou konzultaci. Ukázkový dárkový poukaz

DÁRKOVÝ POUKAZ (1800,- Kč/ 75 €)

Jiří Kubík
Astrolog Jiří Kubík